| 22 مرداد 1399
احداث ١٠٣ کیلومتر راه ارتباطی با مشارکت خیرین

احداث ١٠٣ کیلومتر راه ارتباطی با مشارکت خیرین

تاریخ انتشار: 1398/11/07|   بازدید: 117 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان ، محمدرضا باقری فرد مدیر کل راه در جمع خیرین راهساز حوزه استحفاظی این اداره کل اظهار داشت : یکی از اولویت های این اداره کل فرهنگسازی در جهت احداث پل و راه است که خوشبختانه با احداث دفتر انجمن خیرین راه و ترابری بخش زیادی از خیرین منطقه به این سمت هدایت شده اند .

 

وی ادامه داد : در حال حاضر با مشارکت خیرین ١٠٣ کیلومتر از راههای ارتباطی حوزه استحفاظی این اداره کل در حال احداث و یا در شرف احداث است که با بهره برداری از این پروژه ها نقش قابل توجهی در بهبود وضعیت راههای ارتباطی حوزه این اداره کل دارد .

مدیر کل راه وشهرسازی لارستان با بيان اينكه: یکی از مهمترین پروژه های خیر ساز جنوب کشور پروژه احداث راه خنج کاریان است که این پروژه ٤٠ کیلومتری با مشارکت خیرین در حال انجام بوده ، افزود: با احداث این پروژه فاصله ١٦٠ کیلومتر خنج به جهرم به ٨٠ کیلومتر کاهش می یابد.

وى تصريح كرد : دیگر پروژه در حال اجرا بهسازی ١٣ کیلومتر از مسیر روستای احمد محمودی است که این پروژه نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است و چهار و نیم کیلومتر از ورودی روستای قلات نیز توسط خیرین در حال احداث می باشد.

باقری فرد ادامه داد: ورودی روستای گلار به طول ٣ کیلومتر  ورودی روستای کاریان به طول دو و نیم کیلومتر ، بهسازی راه فرعی کهنه ، کوره ، هیرم و بختیارویه به طول ٤٠ کیلومتر با تفاهم نامه ای که بین خیرین و اداره کل راه وشهرسازی لارستان نوشته شده است قرار است به صورت مشارکتی در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن نیز شروع شود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 
اخبار مهم

اخبار مهم

پربازدیدترین ها

پربازدیدترین ها